Karty kredytowe, karta kredytowa

Szukaj:


Bank Millennium – Piotr i Paweł Millennium MasterCard

wypełnij wniosek wypełnij wniosek o kartę

więcej informacji więcej informacji o karcie

Co zyskujesz dzięki karcie Piotr i Paweł Millennium MasterCard?

  • Każdego dnia, płacąc za zakupy kartą kredytową Piotr i Paweł Millennium MasterCard, możesz korzystać z rabatów:*w sklepie – 5% zniżki na wszystkie produkty w supermarketach Piotr i Paweł przy jednorazowych zakupach powyżej 50 zł (1 paragon)
    *w Internecie – 5% zniżki na wszystkie zakupy w sklepie internetowym e-piotripawel.pl w przypadku płatności kartą on-line
  • Oprócz tego, płacąc kartą, korzystasz z atrakcyjnych rabatów w blisko 2000 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce w ramach Programu „Inspiracje”
  • Większe możliwości finansowe – płacąc kartą, korzystasz z pieniędzy Banku. Nie musisz spłacać całości – wymagamy jedynie 5% miesięcznie. Masz też do dyspozycji nieoprocentowany kredyt nawet do 56 dni – wystarczy, że w określonym terminie spłacisz 100% zadłużenia.
  • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
  • Możliwość opłacania rachunków domowych
  • Bieżąca kontrola wydatków dokonanych kartą poprzez Internet, telefon, comiesięczne wyciągi oraz powiadomienia MilleSMS (dostępne dla kart powiązanych z kontem osobistym)
VN:F [1.6.9_936]
Ocena: 0.0/10 (0 głosy)
wypełnij wniosek wypełnij wniosek   więcej informacji więcej informacji


Dodaj opinię:

Może zainteresują Cię również:

  • No related posts

Inteligo

Poradnik kredytowy

Partnerzy

Na forum kart kredytowych

Najtańszy kredyt mieszkaniowyNajtańszy kredyt mieszkaniowy
Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...


Partnerzy Portalu Finansowego e-Banki